Landelijk gelegen vakantiehuis met gezamenlijke tuin en gezamenlijk zwembad gelegen in de vallei van Orgiva, op slechts 5 automin. van het stadscentrum, met uitzicht op de Sierra Nevada en de Sierra de Lujar. De stranden van de Costa Tropical liggen op ca. 60 automin. rijden, net als de Sierra Nevada en de stad Granada. Op het landgoed liggen nog 2 andere vakantiehuizen. Het vakantiehuis is leuk ingericht met veel originele details. Er is een gezellige open haard voor de wat koudere winteravonden. Orgiva is een leuke kleine stad met culturele bezienswaardigheden maar ook volop winkels, restaurants en barretjes. De omgeving biedt veel sportieve mogelijkheden zoals mountainbiken, 4x4 tours en paardrijden.
Indeling
Aantal Badkamers: 1
Aantal Slaapkamers: 2
Interieuromschrijving
Parterre: (woonkamer(TV, open haard, DVD-speler, internettoegang), open keuken(oven, magnetron, wasdroger, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 10 x 4 m., geopend van Apr t/m Okt), kinderbed
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven.Anderen die Cortijo Rio Chico bekeken, bekeken ook:
Huerta Los Ríos - Casa Horno
Jimena de la Frontera,
Andalusië
(Spanje)
El Mirador De La Vega
Huétor Tájar,
Andalusië
(Spanje)
Mening van andere bezoekers
Geen meningen van andere bezoekers

































