De mooiste vakantiehuizen 
in Côte d'Azur - EuroRelais base64Hash De mooiste vakantiehuizen 
in Côte d'Azur - EuroRelais

De mooiste vakantiehuizen in Côte d'Azur

Om het even wanneer
1 gast
Om het even wanneer
1 gast
Vakantiehuizen Cote d´Azur boeken is nooit een slecht idee. De Cote d´Azur, ook wel Azuurkust, ligt in het uiterste Zuiden van La Douce France aan de Middellandse Zee. Met meer dan 14 miljoen toeristen per jaar is de Cote d´Azur, samen met de Vogezen en de Camargue, een van de populairdere vakantiebestemmingen die Frankrijk te bieden heeft.Ontspannende strandvakantiesErgens eind 19de eeuw kwam de Franse dichter Liégeard met de naam Cote d´Azur op de proppen.
Keuze?
Meer dan 140.000 huizen
Kortingen?
Tot wel 50%!
Boeken?
Zo gepiept!
Betrouwbaar?
100.000 beoordelingen

Beste aanbiedingen aan de Côte d'Azur

Ongewoon huurobject Cavalaire-sur-Mer
5 apr. - 12 apr.
-48%
€ 134
€ 68 per nacht
2 gasten ∙ 1 slaapkamer

Ongewoon huurobject 18 m²

4.6
"Zeer goed"(23 beoordelingen)
Cavalaire-sur-Mer, Var, Frankrijk
Boek nu
Villa Sainte-Maxime
5 apr. - 12 apr.
-39%
€ 294
€ 179 per nacht
6 gasten ∙ 2 slaapkamers

Villa

Sainte-Maxime, Var, Frankrijk
Boek nu
Boerderij Saint-Cyr-sur-Mer
27 sep. - 4 okt.
-59%
€ 307
€ 202 per nacht
8 gasten ∙ 4 slaapkamers

Boerderij 100 m²

4.3
"Goed"(37 beoordelingen)
Saint-Cyr-sur-Mer, Var, Frankrijk
Boek nu
Bekijk alle deals

Genieten in een vakantiehuis in Côte d'Azur

Ondermeer omwille daarvan kiezen veel toeristen vaak voor een ontspannende strandvakantie en een vakantiehuis Cote d´Azur.

Luxueuse citytrips

En dat is bovendien niet het enige wat de Cote D´Azur te bieden heeft. Luxe en (veel) geld zijn woorden die vaak met de Azuurkust geassocieerd worden. In dat opzicht zijn er aan de Cote D´Azur trouwens tal van geslaagde citytrips mogelijk. Denk maar aan het mondaine Saint-Tropez (de stad van Brigitte Bardot en Louis de Funès), Cannes (waar jaarlijks het filmfestival plaatsvindt), het toeristische Nice of de stad waar de rijksten ter wereld vertoeven: Monaco. Al die steden op een kleine boogscheut van uw vakantiehuis aan de Cote D´Azur.

Voor ieder wat wils

Kortom, het maakt niet uit of u alleen met uw partner vakantiewoningen Azuurkust wilt boeken of met het hele gezin. De Cote D´Azur heeft uiteindelijk voor ieder wat wils: een uitstapje naar het filmmuseum van Cannes of gezellig kuieren door de jachthaven of over de Pamplonabaai van Saint-Tropez.

Alle 15 accommodaties tonen
image-tag